O NAS

Przedsiębiorstwo YAVO Sp. z o. o. jest polskim producentem wyrobów medycznych jednorazowego użytku. Firma powstała w 2000 roku i na początku swojego istnienia zajmowała się produkcją przyrządów do infuzji oraz transfuzji. W roku 2002 rozpoczęto produkcję pierwszych materiałów szewnych niewchłanialnych. W kolejnych latach nastąpił dynamiczny rozwój nowych produktów i w roku 2006 wprowadziliśmy na rynek materiały szewne wchłanialne. Chcąc zwiększyć konkurencyjność naszą ofertę poszerzaliśmy o kolejne nowe nici chirurgiczne np. JEDWAB, PGA II. Od 2014 roku obok szwów chirurgicznych wprowadziliśmy do oferty niewchłanialne i półwchłanialne siatki chirurgiczne.

Nasza firma to umiejętności i potencjał wszystkich pracowników, którzy ją tworzą. Stabilność zatrudnienia i przejrzysta polityka w zakresie HR są gwarantem lojalności i zaufania w każdym zespole. Dbamy o atmosferę, bo wierzymy, że tylko dobre relacje między nami pozwolą na właściwą komunikację, innowacyjność i zaangażowanie. Inwestujemy w siebie poprzez rozbudowany system szkoleń i kursów, ponieważ wiemy, jak szybko zmienia się dzisiaj świat. Chcemy spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, słuchać uwag i sugestii, sprawiać by to, co już jest bardzo dobre, było jeszcze lepsze. Jesteśmy dowodem na to, że rozsądne kompromisy są możliwe – oferujemy najwyższą jakość w umiarkowanej cenie, nasz produkt jest polski, ale ma europejski standard.


WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

Realizujemy projekt współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Projekt dotyczy całkowitej zmiany procesu wytwarzania jednorazowych chirurgicznych materiałów szewnych dzięki wdrożeniu własnej technologii zespalania włókien oraz dzięki włączeniu zintegrowanej technologii automatyzacji procesu produkcyjnego przy jednoczesnym wyeliminowaniu zjawiska traumatyzowania tkanek.

Dotyczy zakupu i wdrożenia w działalności gospodarczej wysoce specjalistycznego urządzenia wykonującego w automatycznym obiegu czynności odmierzania, cięcia i zarabiania końcówek nici chirurgicznych, następnie ich zespalania z igłami chirurgicznymi, zaciskania i przeprowadzenia testu wytrzymałościowego każdej sztuki produktu, a także przeprowadzenia prac dostosowujących pomieszczenie produkcyjne do wymagań nabywanego środka trwałego.

Czytaj więcej…

CERTYFIKATY

Firma spełnia wymagania Systemu Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych zgodnie z normą ISO 13485.

Czytaj więcej…