O NAS

YAVO Sp. z o. o. jest polskim producentem wyrobów medycznych jednorazowego użytku. Firma powstała w 2000 roku i na początku swojego istnienia zajmowała się produkcją przyrządów do infuzji oraz transfuzji. W roku 2002 rozpoczęto produkcję pierwszych materiałów szewnych niewchłanialnych. W kolejnych latach nastąpił dynamiczny rozwój nowych produktów i w roku 2006 wprowadziliśmy na rynek materiały szewne wchłanialne. Chcąc zwiększyć konkurencyjność naszą ofertę poszerzaliśmy o kolejne nowe nici chirurgiczne np. JEDWAB, PGA II. Od 2014 roku obok szwów chirurgicznych wprowadziliśmy do oferty niewchłanialne i półwchłanialne siatki chirurgiczne.

Nasza firma to umiejętności i potencjał wszystkich pracowników, którzy ją tworzą. Stabilność zatrudnienia i przejrzysta polityka w zakresie HR są gwarantem lojalności i zaufania w każdym zespole. Dbamy o atmosferę, bo wierzymy, że tylko dobre relacje między nami pozwolą na właściwą komunikację, innowacyjność i zaangażowanie. Inwestujemy w siebie poprzez rozbudowany system szkoleń i kursów, ponieważ wiemy, jak szybko zmienia się dzisiaj świat. Chcemy spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, słuchać uwag i sugestii, sprawiać by to, co już jest bardzo dobre, było jeszcze lepsze. Jesteśmy dowodem na to, że rozsądne kompromisy są możliwe – oferujemy najwyższą jakość w umiarkowanej cenie, nasz produkt jest polski, ale ma europejski standard.


WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność poinformować, że dzięki zrealizowaniu projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020, w ramach poddziałania II.3.1 projektu pt. ” Dwubiegunowe nici chirurgiczne – polskie rozwiązanie o światowym poziomie innowacyjności” uruchomiliśmy produkcję dwubiegunowych nici szewnych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży

Realizujemy projekt Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR): POIR.03.04.00-10-0256/20-00

Dotacja na kapitał obrotowy dla YAVO spółka z ograniczona odpowiedzialnością, w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły wskutek epidemii COVID-19.

Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 325 989,30 zł.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Czytaj więcej…

CERTYFIKATY

Firma spełnia wymagania Systemu Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych zgodnie z normą ISO 13485.

Czytaj więcej…